Potáborový festival 2023

Brontosauří festival dobrovolnictví

8. – 10. 9. 2023 v Boskovicích

Jako každý rok i letos završíme letní sezónu táborů a letních dobrovolnických akcí potáborovým setkáním všech dobrovolníků a příznivců Hnutí Brontosaurus. „Potáborko“ je otevřené letošním „prvoúčastníkům“, kteří letos poprvé zkusili dobrovolnickou pomoc na některé z jarních nebo letních akcí, stejně jako dlouholetým členům, organizátorům, ostříleným brontosaurům, a samozřejmě i jejich rodinám! Festival se také může stát první zážitkově-pracovní víkendovkou pro všechny, kteří se ještě žádné akce nezúčastnili.

🏡 Ubytování

K ubytování a zázemí nám bude sloužit prostor Panského dvora. Ubytování je možné buď ve vlastních stanech ve stanovém městečku nebo na karimatce ve vnitřních prostorách Panského dvora.

🥗 Strava

Na místě bude zajištěna vegetariánská strava od sobotní snídaně do nedělního oběda. Páteční večeři si prosím přivezte s sebou. Samozřejmě počítáme i s bezlepkáři a dalšími dietními omezeními, nezapomeňte je prosím uvést do přihlášky. Drobné občerstvení bude možné zakoupit v čajovně a pekárně, která bude fungovat už od pátečního večera. Přihlášky s jídlem přijímáme pouze do úterý 5. září!

💰 Cena

Na festival je možné zakoupit vstupenku zahrnující jídlo nebo vstupenku bez jídla. Cena s jídlem je 600 Kč pro členy HB, 650 Kč pro nečleny HB. Cena bez jídla je 250 Kč pro členy HB, 300 Kč pro nečleny HB.

🚆 Příjezd na místo

Celý festival se odehraje v Boskovicích (okres Blansko) u Panského dvora. Do Boskovic se lze dostat vlakem i autobusem. Na místo registrace u Panského dvora, je to z vlakové zastávky necelý kilometr a půl. Pokud dorazíš autem, dej nám prosím vědět, jestli můžeš nabídnout místo pro další účastníky nebo odvoz věcí.

Začátek akce je naplánován na 19:30, registrace bude spuštěná už od 18:00 ale na místě budeme i dřív, pokud chceš dorazit s předstihem. Stánek s registrací bude umístěn u vchodu do Panského dvora. Jakmile dorazíš, směřuj prosím napřed tam.

✉️ Kontakt

Pro všechny Tvé dotazy jsme k dispozici na festival@brontosaurus.cz.

Aktuality můžeš sledovat na Facebookové události.