Potáborový festival 2022

Brontosauří festival dobrovolnictví

16. – 18. 9. 2022 v Čejkovicích

Jako každý rok i letos završíme letní sezónu táborů a letních dobrovolnických akcí potáborovým setkáním všech dobrovolníků a příznivců Hnutí Brontosaurus. „Potáborko“ je otevřené letošním „prvoúčastníkům“, kteří letos poprvé zkusili dobrovolnickou pomoc na některé z jarních nebo letních akcí, stejně jako dlouholetým členům, organizátorům, ostříleným brontosaurům, a samozřejmě i jejich rodinám! Festival se také může stát první zážitkově-pracovní víkendovkou pro všechny, kteří se ještě žádné akce nezúčastnili.

🏡 Ubytování

K ubytování a zázemí nám bude sloužit venkovní prostor v okolí klubovny dětského brontosauřího oddílu v Čejkovicích (okres Hodonín). Ubytování je možné buď ve vlastních stanech ve stanovém městečku nebo na karimatce v tělocvičně.

🥗 Strava

Na místě bude zajištěna vegetariánská strava od sobotní snídaně do nedělního oběda. Páteční večeři si prosím přivezte s sebou. Samozřejmě počítáme i s bezlepkáři a dalšími dietními omezeními, nezapomeňte je prosím uvést do přihlášky. Drobné občerstvení bude možné zakoupit v čajovně a pekárně, která bude fungovat už od pátečního večera. Přihlášky s jídlem přijímáme pouze do úterý 13. září!

💰 Cena

Na festival je možné zakoupit vstupenku zahrnující jídlo nebo vstupenku bez jídla. Cena s jídlem je 450 Kč pro členy HB, 500 Kč pro nečleny HB. Cena bez jídla je 200 Kč pro členy HB, 250 Kč pro nečleny HB.

🚆 Příjezd na místo

Celý festival se odehraje v Čejkovicích (okr. Hodonín) u klubovny brontosauřího dětského oddílu. Do Čejkovic se lze dostat pouze autobusem, pokud jedete z Brna jede se s jedním přestupem v Čejči. Pokud preferujete vlak a rádi se projdete, dá se dojet do Kobylí na Moravě (s jedním přestume z rychlíku v Zaječí). Z Kobylí je to do Čejkovic cca 7 km pěšky, pěknou trasou mezi vinohrady a vesničku Vrbice s malebnými patrovými vinnými sklepy. Na místo registrace u klubovny nedaleko atletického stadionu, je to z ze zastávky necelý kilometr. Pokud dorazíš autem, dej nám prosím vědět, jestli můžeš nabídnout místo pro další účastníky nebo odvoz věcí.

Začátek akce je naplánován na 19:30, registrace bude spuštěná už od 17:30 ale na místě budeme i dřív, pokud chceš dorazit s předstihem. Stánek s registrací bude umístěn před klubovnou. Jakmile dorazíš, směřuj prosím napřed tam.

✉️ Kontakt

Pro všechny Tvé dotazy jsme k dispozici na festival@brontosaurus.cz.

Aktuality můžeš sledovat na Facebookové události.