Potáborový festival 2021

Brontosauří festival dobrovolnictví

17. – 19. 9. 2021 v Břeclavi

Jako každý rok i letos završíme letní sezónu táborů a letních dobrovolnických akcí potáborovým setkáním všech dobrovolníků a příznivců Hnutí Brontosaurus. „Potáborko“ je otevřené letošním „prvoúčastníkům“, kteří letos poprvé zkusili dobrovolnickou pomoc na některé z jarních nebo letních akcí, stejně jako dlouholetým členům, organizátorům, ostříleným brontosaurům, a samozřejmě i jejich rodinám! Festival se také může stát první zážitkově-pracovní víkendovkou pro všechny, kteří se ještě žádné akce nezúčastnili.

🏡 Ubytování

K ubytování a zázemí nám bude sloužit Turistická základna Kančí obora v Břeclavi. Ubytování je možné buď ve vlastních stanech ve stanovém městečku, na karimatce uvnitř v budově nebo na postelích. Za ubytování na postelích je příplatek 100 Kč/osobu/ víkend.

🥗 Strava

Na místě bude zajištěna vegetariánská strava od sobotní snídaně do nedělního oběda. Páteční večeři si prosím přivezte s sebou. Samozřejmě počítáme i s bezlepkáři a dalšími dietními omezeními, nezapomeňte je prosím uvést do přihlášky. Drobné občerstvení bude možné zakoupit v čajovně a pekárně, která bude fungovat už od pátečního večera.

💰 Cena

Na festival je možné zakoupit vstupenku zahrnující jídlo nebo vstupenku bez jídla. Cena s jídlem je 350 Kč pro členy HB, 400 Kč pro nečleny HB. Cena bez jídla je 150 Kč pro členy HB, 200 Kč pro nečleny HB.

🚆 Příjezd na místo

Celý festival se odehraje v Břeclavi v okolí břeclavského zámku a na turistické základně Kančí obora. Doporučujeme dojet vlakem nebo autobusem přímo do Břeclavi. Na místo registrace u zámku a ubytování je to z nádraží asi půl hodiny pěšky přes centrum. Pokud dorazíš autem, dej nám prosím vědět, jestli můžeš nabídnout místo pro další účastníky nebo odvoz věcí.

Začátek akce je naplánován na 19:30, registrace bude spuštěná už od 17:30 ale na místě budeme i dřív, pokud chceš dorazit s předstihem. Stánek s registrací bude umístěn mezi Cyklosférou a břeclavským zámkem. Jakmile dorazíš, směřuj prosím napřed tam.

✉️ Kontakt

Pro všechny Tvé dotazy jsme k dispozici na festival@brontosaurus.cz.

Aktuality můžeš sledovat na Facebookové události.